Kalendář

<<8 / 2022>>
MoTuWeThFrSaSu
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Zobrazit kalendář

Projděte se naší školou

Můžete se projít naší školou. Tedy, jenom virtuálně, ale kdo má chuť se podívat, může přijít kdykoliv. Stačí se domluvit.

Tělocvična - týdenní rozvrh

 

Soutěže ve šk.roce 2021/22

Horňácký čtyřboj - celkově 1. místo

Starší děti - okresní kolo McDonald´s Cupu - 2. místo

Starší děti - okrskové okolo McDonald´s Cupu - 1. místo

Petr Káčer - okresní kolo výtvarné soutěže Mé toulky za zvěří - 1. místo ve II. kategorii

Alžběta Čechtická - okresní kolo Dětské recitace - 2. místo v I. kategorii

Rozálie Koryčanská - okresní kolo Dětké recitace - 2. místo ve II. kategorii

David Lancůch - okresní kolo Dětské recitace - 3. místo ve II. kategorii

 Sára Vítková - Slovácká stuha Veselí n. Mor. - 1. místo

Eliška Kotalová, Alžběta Čechtická - Slovácká stuha Veselí n. Mor. - 2. místo

Starší hoši - okrskové kolo velkého florbalu - 1. místo

Terezie Chromečková - okresní kolo zeměpisné olympiády - 8. místo

Valentýna Pavlicová - okresní kolo soutěže v anglickém jazyce - 6. místo

Julie Potěšilová - okresní kolo Olympiády v českém jazyce - 2. místo 

 Velická laťka - okresní kolo

Daniel Doležal - 2. místo

Tobiáš Jurček  - 6. místo

Darina Čagánková - 7. místo

Soutěž družstev - 4. místo

 ČEPS Cup - krajské kolo starší děti - 6. místo

ČEPS Cup - okresní kolo starší děti - 1. místo

 

 

Naše atletické rekordy

doc/454/ Dočkáme se letos překonání některého  školního rekordu?

Projekty EU

Hledání

Napište nám

5 + 3

Termíny třídních schůzek

 Najdete v Dokumentech školy 

Jídelníček na ZŠ

Seznam učitelů a vychovatelů základní školy

Učitelé a vychovatelé na základní škole
P.č.
Jméno
vyučuje
třídnictví
1.
Jarošová Libuše, Mgr.
2.stupeň
7.tř
2.
Čechtická Barbora, Mgr.
1.stupeň
4.tř.
3.
Kebrlová Lenka, Mgr.
2.stupeň
8.tř.
4.
Važíková Marie
ŠD
ŠD, asistentka pedagoga
5.
Hudečková Hana
ŠD, MŠ
ŠD, MŠ
6.
Hanáková Lenka, Mgr.
1.stupeň
2.tř
7.
Karásek Jiří, Mgr.
2.stupeň
6.tř.
8.
Kosová Zlata, Mgr.
2.stupeň
9.tř
9.
Kotalová Marie, Mgr. 
1.stupeň
1.tř
10.
Kostelníková Alžběta, Mgr.
1.stupeň
5.tř
11.
Sečkařová Ilona
 
1. stupeň
 
ŠD,asistentka pedagoga
 
12.
Gajdová Zdeňka, Mgr.
1.stupeň
3.tř
13.
Lagová Hana, Mgr.
2.stupeň
 ---
14.
Dosoudilová Lenka, Mgr.
2.stupeň
---
 
15.
Kadubec Frant., Mgr.
 
2.stupeň
---
16.
Sečkařová Martina, Ing.
2. stupeň
---
17.
Kozumlíková Jitka, Mgr.
2.stupeň
---
18.
Kotalová Božena, PaedDr.
1. i 2. stupeň,
---
19.
Šenková Klára, Mgr.
2.stupeň
---
20.
Tyllich Marek, Bc.
2.stupeň
---
21.
Karásková Jana
1.stupeň
asistentka pedagoga
22.
Jagošová Dagmar
2. stupeň
asistentka pedagoga
23.
Trčková Marie, Mgr.
2.stupeň
zástupkyně ředitele
24.
 Pavlica Josef, Ing.
 2.stupeň
 ředitel školy
© 2011 - Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota • Realizace web studio dat
Prohlášení o přístupnosti