<<5 / 2022>>

Soutěže ve šk.roce 2021/22

Petr Káčer - okresní kolo výtvarné soutěže Mé toulky za zvěří - 1. místo ve II. kategorii

Alžběta Čechtická - okresní kolo Dětské recitace - 2. místo v I. kategorii

Rozálie Koryčanská - okresní kolo Dětké recitace - 2. místo ve II. kategorii

David Lancůch - okresní kolo Dětské recitace - 3. místo ve II. kategorii

Sára Vítková - Slovácká stuha Veselí n. Mor. - 1. místo

Eliška Kotalová, Alžběta Čechtická - Slovácká stuha Veselí n. Mor. - 2. místo

Starší hoši - okrskové kolo velkého florbalu - 1. místo

Terezie Chromečková - okresní kolo zeměpisné olympiády - 8. místo

Valentýna Pavlicová - okresní kolo soutěže v anglickém jazyce - 6. místo

Julie Potěšilová - okresní kolo Olympiády v českém jazyce - 2. místo

Velická laťka - okresní kolo

Daniel Doležal - 2. místo

Tobiáš Jurček  - 6. místo

Darina Čagánková - 7. místo

Soutěž družstev - 4. místo

ČEPS Cup - krajské kolo starší děti - 6. místo

ČEPS Cup - okresní kolo starší děti - 1. místo

Velická laťka 2022

Dne 22.3. se družstvo našich žáků zúčastnilo již 22.ročníku tradiční atletické soutěže – VELICKÁ LAŤKA. Celkem naši školu reprezentovalo 11 žáků - Tobiáš Jurček, Darina Čagánková, Jakub Brychta, Natálie Jakubíčková, Daniel Doležal, Adam Kašpárek, Julie Potěšilová, Adéla Vařechová, Jakub Vařecha, Ladislav Chudíček a Lukáš Pavlica. V konkurenci celkem 7 škol (Velká nad Veličkou, Lipov, Žarošice, Kuželov, Uherský OstrohaKuželov) si naši žáci nevedli vůbec špatně a získali několik kvalitních umístění. Nejhodnotnějšího výkonu dosáhl Daniel Doležal, který skvělým výkonem 165 cmobsadil vynikající 2.místov soutěži starších žáků. Protože je Dan žákem 8.třídy, tak věřím, že má určitě předpoklady na to, aby se příští rok pokusil o překonání školního rekordu (170 cm). Dalších velmi pěkných umístění a výkonů dosáhli – Tobiáš Jurček 140cm – 6.místo, Darina Čagánková 120 cm -7.místo. Výkony dalších našich závodníků – Jakub Brychta - 140 cm (11.), Natálie Jakubíčková – 120 cm (13.), Jakub Vařecha – 140 cm (10.), Adam Kašpárek – 140 cm (11.), Ladislav Chudíček - 140 cm (13.), Julie Potěšilová – 120 cm (9.), Adéla Vařechová – 120 cm (11.), Lukáš Pavlica – 135 cm (15.)
V soutěži družstev (celkem 11 týmů), jsme obsadili výborné 4. místose stejným počtem bodů jako třetí škola ze Žarošic. Ti však měli lepší umístění v jednotlivcích. Všem našim žákům bych chtěl poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy a popřát jim mnoho dalších sportovních úspěchů.
                                                                                                                                           Jiří Karásek