<<5 / 2022>>

Soutěže ve šk.roce 2021/22

Petr Káčer - okresní kolo výtvarné soutěže Mé toulky za zvěří - 1. místo ve II. kategorii

Alžběta Čechtická - okresní kolo Dětské recitace - 2. místo v I. kategorii

Rozálie Koryčanská - okresní kolo Dětké recitace - 2. místo ve II. kategorii

David Lancůch - okresní kolo Dětské recitace - 3. místo ve II. kategorii

Sára Vítková - Slovácká stuha Veselí n. Mor. - 1. místo

Eliška Kotalová, Alžběta Čechtická - Slovácká stuha Veselí n. Mor. - 2. místo

Starší hoši - okrskové kolo velkého florbalu - 1. místo

Terezie Chromečková - okresní kolo zeměpisné olympiády - 8. místo

Valentýna Pavlicová - okresní kolo soutěže v anglickém jazyce - 6. místo

Julie Potěšilová - okresní kolo Olympiády v českém jazyce - 2. místo

Velická laťka - okresní kolo

Daniel Doležal - 2. místo

Tobiáš Jurček  - 6. místo

Darina Čagánková - 7. místo

Soutěž družstev - 4. místo

ČEPS Cup - krajské kolo starší děti - 6. místo

ČEPS Cup - okresní kolo starší děti - 1. místo

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ S ÚČINNOSTÍ OD 31. 1. 2022 A 15.2. 2022

S účinností od 31. 1. 2022 bude platit výjimka z povinného testování ve školách a z povinného testování zaměstnanců obecně pro osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u nich doba nařízené izolace a od pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, na jehož základě byla nařízena izolace, neuplynulo více než 30 dnů.
                     Tato výjimka dopadá na osoby, které se testují jak podle mimořádného opatření k testování ve školách (děti, žáci, studenti, zaměstnanci ZŠ, SŠ, KON, nově VOŠ apod.), tak i na osoby, které se testují podle mimořádného opatření k testování zaměstnanců,
                     platí tedy ochranná lhůta 30 dnů od pozitivního výsledku PCR testu; po tuto dobu nejsou osoby povinny podrobovat se testování na školách či pracovištích, o pro prokázání této skutečnosti je tedy nezbytné disponovat potvrzením o pozitivním PCR testu včetně data jeho podstoupení,

tato změna se nedotýká situací, ve kterých je nutné doložit O(T)N jako podmínku pro vstup osob do vnitřních a venkovních prostor a pro účast na činnostech upravených mimořádným opatřením k maloobchodu a službám o zde nadále platí, že podmínky splňuje i osoba, která prodělala onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech a prokáže tuto skutečnost příslušným certifikátem.

Celé znění opatření najdete v přílohách: