<<6 / 2021>>

Daniela Vařechová - cena redakční rady

Aneta Svobodová - 3. místo

Informace k provozu škol a školských zařízení od 10. května 2021

Od 10. května bude mateřská škola otevřena pro všechny děti bez povinnosti testování.
1. stupeň základní školy bude pokračovat v rotaci tříd. 1. třída a 4. třída bude ve škole na prezenční výuce. 2.,3. a 5.třída bude zase doma na povinném distančním vzdělávání. Testování žáků na COVID 19 bude vždy v pondělí jednou za týden. Pokud se jej některý z žáků v pondělí nebude moci účastnit, tak bude otestován jiný den, který nastoupí do školy.
Žáci druhého stupně budou také konečně mít možnost účastnit se prezenční výuky. Bohužel je to zase jako u prvního stupně podmíněno rotací tříd a antigenními testy. Na naší škole v týdnu od 10. května nastoupí 6. a 8. třída na prezenční výuku. 7. a 9. třída zůstává doma na distančním studiu. Žáci budou testováni v pondělí a ve čtvrtek před začátkem výuky.
Povinnost nosit roušku ve vnitřních prostorech budov se nemění, s výjimkou dětí v mateřských školách. Žáci, kteří se budou účastnit prezenční výuky mají zajištěn oběd i školní družinu podle původních přihlášek.
V příloze přikládám opatření MŠMT k tomuto datu.
                                                                Ing. Josef Pavlica, ředitel