Kalendář

<<8 / 2018>>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Zobrazit kalendář

Projděte se naší školou

Můžete se projít naší školou. Tedy, jenom virtuálně, ale kdo má chuť se podívat, může přijít kdykoliv. Stačí se domluvit.

Tělocvična - týdenní rozvrh

 

Soutěže ve šk.roce 2017/18

Brněnský hrnek - keramická soutěž - 3. místo - Julie Potěšilová

Okresní kolo v malém florbale - 1. místo - starší hoši

Okresní kolo v malé kopané - 1. místo - starší hoši

Okresní kolo dopravní výchovy - 5. místo - čtyřčlenné družstvo 5. třídy

Okresní kolo Pythagoriády - 2. místo - Anna Mičková,    4. místo Julie Potěšilová 

Slovácká stuha 2018 - Eduard Grombíř - postupující do oblastního kola za 2. kategorii

Velická laťka - starší hoši - 1. místo - Zbyněk Smetka

Velická laťka - starší dívky - 4. - 5. místo - Eva Tomčalová      

Okresní kolo matematické olympiády - 1. stupeň - Anna Mičková - 3. místo, Julie Potěšilová - 8. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - mladší žáci - 1. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - starší žáci - 1. místo

 Okresní kolo v nohejbalu - mladší žáci - 5. místo

Okresní kolo - ČEPS cup (3. - 5. tř.) - 10. místo  

Okrskové kolo starších žáků ve velkém florbale - 1. místo

Zátopkova pětka - 2. místo vesnické školy

Zátopkův půlmaratón - 2. místo vesnické školy

Mezinárodní florbalový turnaj v Polsku - 1. místo

Okresní kolo v přespolním běhu - 3. místo mladších žáků

 

 

Naše atletické rekordy

doc/454/ Dočkáme se letos překonání některého  školního rekordu?

Hledání

Napište nám

5 + 4

Termíny třídních schůzek

 Najdete v Dokumentech školy 

Jídelníček na ZŠ

Projekty EU

Jídelníček

4.9. - 8.9. 2017 (.doc, 47.50 KB)
11.9. - 15.9. 2017 (.doc, 49.50 KB)
18.9. - 22.9. 2017 (.doc, 40.50 KB)
25.9. - 29.9. 2017 (.doc, 39.50 KB)
2.10-6.10. 2017 (.doc, 40.00 KB)
9.10.-13.10. 2017 (.doc, 40.50 KB)
16.10.-20.10. 2017 (.doc, 40.00 KB)
23.10.-27.10. 2017 (.doc, 39.50 KB)
30.10.-3.11.2017 (.doc, 41.00 KB)
6.11.-10.11.2017 (.doc, 40.50 KB)
13.11.-17.11.2017 (.doc, 40.00 KB)
20.11.-24.11.2017 (.doc, 40.50 KB)
27.11.-1.12.2017 (.doc, 40.50 KB)
4.12. - 8.12. 2017 (.doc, 41.00 KB)
11.12. - 15.12. 2017 (.doc, 41.00 KB)
18.12. - 22.12. 2017 (.doc, 41.00 KB)
1.1.-5.1. 2018 (.doc, 44.50 KB)
8.1.-12.1. 2018 (.doc, 45.00 KB)
15.1. - 19.1. 2018 (.doc, 46.50 KB)
22.1. - 26.1. 2018 (.doc, 45.00 KB)
29.1. - 2.2. 2018 (.doc, 45.00 KB)
12.2. - 16.2. 2018 (.doc, 46.00 KB)
19.2. - 23.2. 2018 (.doc, 45.50 KB)
26.2. - 2.3. 2018 (.doc, 46.50 KB)
5.3. - 9.3. 2018 (.doc, 46.00 KB)
12.3. - 16.3. 2018 (.doc, 46.50 KB)
19.3. - 23.3. 2018 (.doc, 46.00 KB)
26.3. - 30.3. 2018 (.doc, 45.00 KB)
2.4. - 6.4. 2018 (.doc, 44.50 KB)
9.4. - 13.4. 2018 (.doc, 46.00 KB)
16.4. - 20.4. 2018 (.doc, 46.00 KB)
23.4. - 27.4. 2018 (.doc, 46.50 KB)
30.4. - 4.5. 2018 (.doc, 45.50 KB)
7.5. - 11.5. 2018 (.doc, 46.50 KB)
14.5. - 18.5. 2018 (.doc, 48.50 KB)
21.5. - 25.5. 2018 (.doc, 49.50 KB)
28.5. - 1.6. 2018 (.doc, 49.50 KB)
4.6. - 8.6. 2018 (.doc, 49.50 KB)
11.6. - 15. 6. 2018 (.doc, 49.00 KB)
18.6. - 22.6. 2018 (.doc, 49.50 KB)
© 2011 - Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota • Realizace web studio dat