<<7 / 2020>>

Soutěže ve šk.roce 2019/20

Olympiáda ze zeměpisu - okres - Jiří Kolacia - 4. - 5. místo

Olympiáda z matematiky - okres - David Brňa - 10. místo, Jakub Brychta - 12. místo

Olympiáda z Čj - okres - Lenka Migotová - 13. místo

Velký florbal - okres - starší žáci - 2. místo

Velký florbal - okres - mladší žákyně - 4. místo

Velký florbal - kraj - ml. žáci - 6. místo

Velký florbal - okrsek - starší žáci - 1. místo

Velký florbal - okres - ml. žáci - 1. místo

Velký florbal - okrsek - ml. žáci - 2. místo

Zátopkova pětka - 2. místo, vesnické školy

Pohár Emila Zátopka (půlmaratón) - 3. místo, vesnické školy

Přespolní běh - okresní kolo - ml.žáci - 3.místo,ml. žákyně -3.místo

Tajný výlet 3. třídy

Tajný výlet

V tomto školním roce je hlavním učivem Prvouky ve třetí třídě téma Můj domov. To znamená Moje rodina, Moje obec, Můj rodný kraj. Na toto téma je zaměřený i celoroční projekt s názvem Tajný výlet. Jednou měsíčně se třeťáci vydají na výpravu do některé z blízkých obcí a snaží se najít ta nejdůležitější a nejzajímavější místa. První cesta je vedla  Hroznovou Lhotou. Po cestě nafotili spousty snímků, ze kterých pak vytvořili mapu obce a předali ji jako dar obecnímu úřadu. Za odměnu si mohli například prohlédnout obecní kroniku.
Druhá cesta směřovala do Kozojídek. Tam se podívali do obou tiskáren, do kaple i na obecní úřad. Z tiskárny si dokonce odnesli obrovský pytel samolepicího papíru, který se bude hodit do hodin výtvarné výchovy.
Třetí výprava je zavedla do Veselí nad Moravou, kde si prohlédli kromě zajímavých a důležitých budov i splav a oba kostely.
 Kam je zavede další výprava se zatím neví, protože budou muset nejdřív splnit mnoho úkolů a vyluštit tajné šifry, aby se to dozvěděli.
Mgr. Lenka Hanáková, třídní učitelka