<<6 / 2019>>

Horňácký čtyřboj - celkové umístění družstev - 2. místo

McDonald´s CUP 2019 - okresní kolo - mladší děti 3. místo, starší děti 5. místo

Pohár rozhlasu - Hodonín - mladší žáci 5. místo

Florbalový turnaj s mezinárodní účastí ve Velké nad Veličkou- starší žáci - 3. místo, starší žákyně 4. místo

Okresní kolo v malém florbale - kategorie H3 - 1. místo

Okrskové kolo v malém florbale - kateorie H3 - 1. místo

Okresní kolo odznaku všestrannosti - 3. místo v kategorii družstva

1. místo - Jakub Vařecha - chlapci roč. 2006

2. místo - Michaela Honzová - dívky roč. 2007

2. místo - Jakub Jagoš - chlapci roč. 2009

3. místo - Jakub Brychta - chlapci roč. 2008

3. místo - Daniel Doležal - chlapci 2007

Okrskové kolo - vybíjená - 3. místo

Okresní kolo recitační soutěže - 3. místo Dominika strachotová - 6.třída, 4. místo Eva Tomčalová - 9. třída

Slovácká stuha - Ellenka Kolaciová - postup do regionálního kola

Okresní kolo matematické olympiády - 14. místo - Dominika Jungová, 5. tř.

Okresní kolo zeměpisné olympiády - 13. místo - Jiří Kolacia, 8.tř.

Okrskové kolo ve velkém florbalu kategorie H4  - 1. místo starších žáků

Okrskové kolo ve velkém florbalu kategorie H3 - 2. místo mladších žáků

Zátopkova pětka - 2. místo - vesnické školy

Zátopkův půlmaratón - 2. místo - vesnické školy

Recitační soutěž na naší škole

Ve dnech 27.února a 4.března se v naší škole uskutečnila školní recitační soutěž.
Zúčastnilo se jí 34 žáků, kteří do ní postoupili ze svých třídních kol. Mladší žáci měli většinou připravenu poezii, starší žáci spíše prózu. Náročná porota, do které jsme přizvali i naše bývalé paní učitelky, rozhodla následovně:
Kategorii 1. - 3.tříd vyhrál David Lancůch (2.tř.), na druhém místě byli Filip Uřičář (1.tř.) a Klára Jarošová (3.tř.) a na třetím místě byl Martin Potěšil (1.tř.)
Kategorii 4.a 5.tříd vyhrál Antonín Grombíř (5.tř.), na druhém místě byli Vojtěch Čechtický a František Vaverka (oba 5.tř.) a na třetím místě skončil Jakub Jagoš (4.tř.)
Kategorii 6.a 7.tříd vyhrála Dominika Strachotová, druhá byla Zuzana Falešníková a třetí Julie Potěšilová (všechny 6.tř.).
Nejstarší kategorii vyhrála Eva Tomčalová (9.tř.), druhá byla Nela Stašová (8.tř.) a třetí Helena Smetková (9.tř.)
Vítězové všech kategorií postoupili do okresního kola, které se uskutečnilo ve středu 13.března. Všichni čtyři soutěžící podali vynikající výkony, přesto třem z nich stupně vítězů o fous unikly a Eva Tomčalová byla dokonce těsně na čtvrtém místě. Ovšem největší úspěch zažila Dominika Strachotová, která si svým krásným přednesem doslova vybojovala 3.místo. Blahopřejeme!
Škoda, že soutěž nebyla veřejná. Výkony všech byly opravdu skvělé, proto si na závěr dne všichni čtyři zasloužili obrovskou odměnu v podobě pizzy.

Mgr.Lenka Hanáková