<<5 / 2018>>

Soutěže ve šk.roce 2017/18

Slovácká stuha 2018 - Eduard Grombíř - postupující do oblastního kola za 2. kategorii

Velická laťka - starší hoši - 1. místo - Zbyněk Smetka

Velická laťka - starší dívky - 4. - 5. místo - Eva Tomčalová

Okresní kolo matematické olympiády - 1. stupeň - Anna Mičková - 3. místo, Julie Potěšilová - 8. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - mladší žáci - 1. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - starší žáci - 1. místo

Okresní kolo v nohejbalu - mladší žáci - 5. místo

Okresní kolo - ČEPS cup (3. - 5. tř.) - 10. místo

Okrskové kolo starších žáků ve velkém florbale - 1. místo

Zátopkova pětka - 2. místo vesnické školy

Zátopkův půlmaratón - 2. místo vesnické školy

Mezinárodní florbalový turnaj v Polsku - 1. místo

Velická laťka 2018

Dne 22.3. se žáci naší školy zúčastnili již 20. ročníku tradiční atletické soutěže - VELICKÁ LAŤKA. Celkem naši školu reprezentovalo 12 žáků - Matěj Domanský, Jan Zalubil, Tobiáš Pavlica, Stanislav Jagoš, Josef Pavlica, Martin Matyáš, Zbyněk Smetka, Magdaléna Kubišová, Helena Smetková, Eva Tomčalová a Vlaďka Trefilová. Hlavně pro mladší chlapce ze 6. a 7.tř. to bylo především o získávání prvních zkušeností z takového typu atletické soutěže (celkem se zúčastnilo více jak sto závodníků). Ostatní naši závodníci si vylepšili nebo aspoň vyrovnali své osobní rekordy, což je hlavní předpoklad k tomu, aby měli dobrý pocit ze svého výkonu. Velmi pěkného úspěchu dosáhla Eva Tomčalová, která svým osobním nejlepším výkonem 135 cm obsadila krásné 4.-5. místo v celkovém pořadí starších dívek. A to nejlepší nakonec-Zbyněk Smetka v kategorii starších chlapců vyhrál, a to skvělým výkonem 165 cm!!! Svůj osobní rekord si překonal o 10 cm a za školním rekordem zaostal stejně jako Eva jen o 5 cm!  Zbyňkovi zaslouženě patří velká gratulace!!!
Výkony dalších našich závodníků: Stanislav Jagoš-150 cm (o 10 cm vylepšení osob.rekordu), Martin Matyáš-145 cm, Josef Pavlica-140 cm, Adéla Hanzelková-125 cm, Helena Smetková- 120 cm, Magda Kubišová-120cm, Vlaďka Trefilová-120 cm, Matěj Domanský-125 cm.
Na závěr bych chtěl všem našim žákům poděkovat za vzornou reprezentaci školy, popřát jim hodně radosti ze sportování a mnoho dalších sportovních úspěchů!!

Jiří Karásek

Zde se můžete podívat na fotky z akce.