<<7 / 2019>>

Horňácký čtyřboj - celkové umístění družstev - 2. místo

McDonald´s CUP 2019 - okresní kolo - mladší děti 3. místo, starší děti 5. místo

Pohár rozhlasu - Hodonín - mladší žáci 5. místo

Florbalový turnaj s mezinárodní účastí ve Velké nad Veličkou- starší žáci - 3. místo, starší žákyně 4. místo

Okresní kolo v malém florbale - kategorie H3 - 1. místo

Okrskové kolo v malém florbale - kateorie H3 - 1. místo

Okresní kolo odznaku všestrannosti - 3. místo v kategorii družstva

1. místo - Jakub Vařecha - chlapci roč. 2006

2. místo - Michaela Honzová - dívky roč. 2007

2. místo - Jakub Jagoš - chlapci roč. 2009

3. místo - Jakub Brychta - chlapci roč. 2008

3. místo - Daniel Doležal - chlapci 2007

Okrskové kolo - vybíjená - 3. místo

Okresní kolo recitační soutěže - 3. místo Dominika strachotová - 6.třída, 4. místo Eva Tomčalová - 9. třída

Slovácká stuha - Ellenka Kolaciová - postup do regionálního kola

Okresní kolo matematické olympiády - 14. místo - Dominika Jungová, 5. tř.

Okresní kolo zeměpisné olympiády - 13. místo - Jiří Kolacia, 8.tř.

Okrskové kolo ve velkém florbalu kategorie H4  - 1. místo starších žáků

Okrskové kolo ve velkém florbalu kategorie H3 - 2. místo mladších žáků

Zátopkova pětka - 2. místo - vesnické školy

Zátopkův půlmaratón - 2. místo - vesnické školy

Velická laťka 2018

Dne 22.3. se žáci naší školy zúčastnili již 20. ročníku tradiční atletické soutěže - VELICKÁ LAŤKA. Celkem naši školu reprezentovalo 12 žáků - Matěj Domanský, Jan Zalubil, Tobiáš Pavlica, Stanislav Jagoš, Josef Pavlica, Martin Matyáš, Zbyněk Smetka, Magdaléna Kubišová, Helena Smetková, Eva Tomčalová a Vlaďka Trefilová. Hlavně pro mladší chlapce ze 6. a 7.tř. to bylo především o získávání prvních zkušeností z takového typu atletické soutěže (celkem se zúčastnilo více jak sto závodníků). Ostatní naši závodníci si vylepšili nebo aspoň vyrovnali své osobní rekordy, což je hlavní předpoklad k tomu, aby měli dobrý pocit ze svého výkonu. Velmi pěkného úspěchu dosáhla Eva Tomčalová, která svým osobním nejlepším výkonem 135 cm obsadila krásné 4.-5. místo v celkovém pořadí starších dívek. A to nejlepší nakonec-Zbyněk Smetka v kategorii starších chlapců vyhrál, a to skvělým výkonem 165 cm!!! Svůj osobní rekord si překonal o 10 cm a za školním rekordem zaostal stejně jako Eva jen o 5 cm!  Zbyňkovi zaslouženě patří velká gratulace!!!
Výkony dalších našich závodníků: Stanislav Jagoš-150 cm (o 10 cm vylepšení osob.rekordu), Martin Matyáš-145 cm, Josef Pavlica-140 cm, Adéla Hanzelková-125 cm, Helena Smetková- 120 cm, Magda Kubišová-120cm, Vlaďka Trefilová-120 cm, Matěj Domanský-125 cm.
Na závěr bych chtěl všem našim žákům poděkovat za vzornou reprezentaci školy, popřát jim hodně radosti ze sportování a mnoho dalších sportovních úspěchů!!

Jiří Karásek

Zde se můžete podívat na fotky z akce.