<<5 / 2018>>

Soutěže ve šk.roce 2017/18

Slovácká stuha 2018 - Eduard Grombíř - postupující do oblastního kola za 2. kategorii

Velická laťka - starší hoši - 1. místo - Zbyněk Smetka

Velická laťka - starší dívky - 4. - 5. místo - Eva Tomčalová

Okresní kolo matematické olympiády - 1. stupeň - Anna Mičková - 3. místo, Julie Potěšilová - 8. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - mladší žáci - 1. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - starší žáci - 1. místo

Okresní kolo v nohejbalu - mladší žáci - 5. místo

Okresní kolo - ČEPS cup (3. - 5. tř.) - 10. místo

Okrskové kolo starších žáků ve velkém florbale - 1. místo

Zátopkova pětka - 2. místo vesnické školy

Zátopkův půlmaratón - 2. místo vesnické školy

Mezinárodní florbalový turnaj v Polsku - 1. místo

Mé toulky za zvěří

Výstava mysliveckých trofejí

Naši žáci se každoročně zúčastňují tradiční výtvarné soutěže Mé toulky za zvěří.
     Z mnoha pěkných prací dětí poté členové KPŠ a mysliveckého sdružení vyberou ty nejzajímavější obrázky a ocení je. Vybraných 45 dětí se za odměnu účastní výletu, kde shlédnou i práce ostatních dětí a výstavu mysliveckých trofejí. Tentokrát byla výstava v Mikulčicích na kulturním domě, kde byly pro děti připraveny různé otázky a aktivity s mysliveckou tématikou. Výstavou žáky provázel pan Fiala z Hroznové Lhoty. Další odměnou pro děti byla návštěva Slovanského hradiště v Mikulčicích. Paní předsedkyně KPŠ paní Křižanová, pan Náhlík a pan Křižan měli pro děti připraveno opékání špekáčků, po kterém se děti seznámily s historií Velké Moravy. Zážitkem bylo střílení z luku, malování hlaholice a výšlap na rozhlednu. Všichni byli výletem nadšeni a odnesli si spoustu hezkých zážitků.

Foto z výletu do Mikulčic zde: