<<1 / 2019>>

Zátopkův půlmaratón - 2. místo - vesnické školy

Okrskové kolo ve velkém florbalu kategorie H3 - 2. místo mladších žáků

Ples školy

Po příjezdu z hor nás v sobotu čekal školní ples. Naštěstí jsme paní učitelce Gajdové, která nacvičovala polonézu, přivezli všechny tanečníky pořádku. V sobotu nám předvedli, žáci devátých tříd doplnění o tanečnice z 8. i 7. třídy nejen krásnou polonézu, ale i dvě taneční překvapení v podobě moderního tance dívek a dvou kluků a originálního baletního představení Labutí jezero v podání šesti hochů z deváté třídy. Bohatá tombola, výborný bufet (salón), skvělá kapela Lord, začátek v 17:00, polonéza, pořádající Klub rodičů při naší škole to vše i s početnou návštěvou rodičů, prarodičů, bývalých žáků a dalších hostů dělá školní ples něčím vyjímečným. Více než jenom společenský ples mi to poslední dobou připomíná velkou rodinnou oslavu, kde se potkávají rodiny vycházejících žáků, učitelé, bývalí žáci i další přátelé školy. Děkuji všem, kdo se zasadili o zdárný průběh plesu.

Josef Pavlica, ředitel