<<5 / 2018>>

Soutěže ve šk.roce 2017/18

Slovácká stuha 2018 - Eduard Grombíř - postupující do oblastního kola za 2. kategorii

Velická laťka - starší hoši - 1. místo - Zbyněk Smetka

Velická laťka - starší dívky - 4. - 5. místo - Eva Tomčalová

Okresní kolo matematické olympiády - 1. stupeň - Anna Mičková - 3. místo, Julie Potěšilová - 8. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - mladší žáci - 1. místo

Okrskové kolo v nohejbalu - starší žáci - 1. místo

Okresní kolo v nohejbalu - mladší žáci - 5. místo

Okresní kolo - ČEPS cup (3. - 5. tř.) - 10. místo

Okrskové kolo starších žáků ve velkém florbale - 1. místo

Zátopkova pětka - 2. místo vesnické školy

Zátopkův půlmaratón - 2. místo vesnické školy

Mezinárodní florbalový turnaj v Polsku - 1. místo

Páťáci z Kněždubu

V pátek 23.února k nám přijela vzácná návštěva. Přijeli k nám naši budoucí spolužáci z Kněždubu. Pozvali jsme je proto, abychom jim ukázali, jak to tu vypadá a taky abychom se seznámili. Aby to neměli tak těžké, když budou přecházet na jinou školu.
V první hodině jsme všechno přichystali a o přestávce jsme je šli vyhlížet. Přivítali jsme je, zavedli do šaten, kde si dali věci do skříněk a předali jsme jim první úkol, aby našli olympijský oheň.  Tam měli křížovku s tajenkou a ta je zavedla do naší třídy. Tam jsme si zahráli seznamovací hry. Potom jsme šli na prohlídku školy. V zeměpisu jsme chvíli fandili hokeji. Pak jsme šli zpátky do třídy dát si občerstvení, které jsme připravili.  Potom co jsme se napapali, šli jsme hrát další hry. Třeba městečko Palermo a živé pexeso.
 Pak se už ale museli vrátit do školy. Rozloučili jsme se s nimi a oni odjeli. S některými jsme se skamarádili. Myslím, že jsme si to užili a někteří sem opravdu přestoupí.
Zuzana Falešníková, 5.třída
20180227_093211.jpg (600x600, 68.57 KB)