Kalendář

<<8 / 2016>>
MoTuWeThFrSaSu
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Zobrazit kalendář

Projděte se naší školou

Můžete se projít naší školou. Tedy, jenom virtuálně, ale kdo má chuť se podívat, může přijít kdykoliv. Stačí se domluvit.

Tělocvična - týdenní rozpis 

Soutěže ve šk.roce 15/16

8.místo - dějepisná olympiáda - Alžběta Grombířová ( celostátní kolo )

1.místo -  skok do dálky,běh na 60m - HČ -  Vojtěch  Horňák 

2.místo - Horňácký čtyřboj (HČ) v Lipově

6.místo - Pythagoriáda - Marek Hnilica (okresní kolo)

11.místo - biologická olympiáda Alžběta Grombířová (krajské kolo)

3.místo - malý florbal st..žákyně (okresní přebor) 

2.místo - malý florbal ml.žáci (okresní přebor) 

2.místo - florbalový turnaj ve Velké n/V - dívky

3.místo - florbalový turnaj ve Velké n/V - hoši

Cena diváka - recitační soutěž -  krajské kolo - Eva Tomčalová 

 3.místo - malý florbal ml.žákyně (okresní přebor)

2.místo - Biologická olympiáda -  A.Grombířová -  okresní kolo ( postup do kraje )

 11.místo - Olympiáda v čském jazyce -  A.Grombířová -  krajské kolo 

1.místo - Mé toulky za zvěří (výtvarná soutěž) - Kristýna Durnová - okresní kolo - postup do národního kola

2.místo - Mé toulky za zvěří (výtvarná soutěž) - Radek Páč - okresní kolo

3.místo - Mé toulky za zvěří (výtvarná soutěž) - Simona Šrámková - okresní kolo

2.místo - recitační soutěž - Eva Tomčalová - okresní kolo ( postup do krajského kola )

3.místo - recitační soutěž - Anna Mičková - okresní kolo

1.místo - Dějepisná olympiáda -  A.Grombířová -  krajské kolo -   (postup do celostátního kola) 

5.místo - Bible a my - A.Grombířová - celostátní kolo

2.místo - Olympiáda v ČJ - A.Grombířová - okresní kolo (postup do krajského kola)

Nejlepší výsledek v testech SCIO v českém jazyce v Jihomoravském kraji - A.Grombířová 

Nejlepší výsledek v testech SCIO v matematice v Jihomoravském kraji - A.Grombířová

3.místo -florbal ml.žáci - krajské finále

2.místo - Dějepisná olympiáda - A.Grombířová - okresní kolo (postup do krajského kola)

8.místo - Dějepisná olympiáda - R.Grombíř - okresní kolo

3.místo - Mikulášský turnaj (sálová kopaná ) 

1.místo - velký florbal ml.žáci okresní přebor ( postup do krajského kola )

2.místo - velký florbal ml.žákyně - okresní přebor 

1.místo - Bible a my - A.Grombířová - okresní kolo ( postup do celostátního kola )

4.místo - velký florbal st.žákyně - okresní přebor

3.místo - Zátopkova pětka (vesnické školy ) 

3.místo - Zátopkův půlmaratón (vesnické školy )

2.místo - Běh babího léta - (MŠ)

3.místo - OP přespolní běh - ml.žáci
10.místo - OP přespolní běh - ml.žákyně

Naše atletické rekordy

doc/454/ Dočkáme se letos překonání některého  školního rekordu?

Hledání

Napište nám

8 + 8

Termíny třídních schůzek

 Najdete v Dokumentech školy 

Jídelníček na ZŠ

Projekty EU

Jsme školou Joži UprkyA je po ziměJe po ziměZima je konečně pryčPrvňáci u J.Úprky - kladení kvěinCesta za pokladm

Novinky

logoeuHP.jpg, 498x78, 18.36 KB
© 2011 - Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota • Realizace web studio dat